פנלים פולימר

פנלים פולימריים לרצפה – על היתרונות שהם מביאים אתם

הפרקטים הפכו בשנים האחרונות לאחד מפתרונות חיפוי הרצפה המועדפים על לא מעט ישראלים ולו בזכות המראה המיוחד שהם מביאים אתם, האיכות הגבוהה וגם רמת העמידות שהם מציעים. פנלים פולימריים הם אותם אלמנטים המחברים בין הרצפה לקיר והם אלה שיוצרים את אותו מראה הרמוני ואסתטי הרבה יותר, הנדרש לכל מרחב, בין אם זהו הסלון הפרטי שלנו ובין אם זה המשרד.

השילוב הנכון לכל מקום

פנלים פולימר משתלב באופן מושלם עם רצפת הפרקט והוא מותקן בו זמנית, יחד איתו ולא בנפרד. פנל פולימרי מציע יתרונות רבים, כמו היותו חזק וגם עמיד בפני מים ואפילו כזה המתאים לקירות מעוגלים. בהיותו גמיש מאד, מבחינת חומר הגלם, אפשר להתקינו גם בחיבורים מאתגרים הרבה יותר וכן במגוון של גבהים. פנלים לרצפה פולימר אפשר למצוא בטווח רחב של מידות, החל מ-1.9 ס"מ ועד ל-20 ס"מ. כך יוצרים את המראה שבו מעוניינים ומשלבים אותם כהלכה לצד פתרונות החיפוי הקיימים. גם כאשר מרכיבים רצפות ולא פרקט, יכולים לשמש פנלים אלה כפתרון מושלם ובתנאי שמרכיבים אותם כראוי ומקפידים על איכות גבוהה של מוצר.

מתקינים רצפה חדשה בבית או במשרד שלכם וזקוקים לפנלים איכותיים ומסוגננים?

 

חברת ש.י.ר.ן – פרופילים היא הכתובת המתאימה לפנות אליה. החברה מתמחה במכירת פרופילים וקרניזים, וכן פנלים מסוגננים, המתבססים על חומרי גלם ידידותיים לסביבה. מוצרי החברה עומדים בתו תקן אירופאי ואמריקאי ומיוצרים בבלגיה. ש.י.ר.ן הינה היבואנית הבלעדית של מוצרים אלה בארץ והיא מביאה אתה למעלה מ-30 שנות ניסיון ורמת מקצועיות ללא פשרות. לסקירת מוצרי החברה, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים,

צרו קשר בטלפון 03-5377772

03-5377772