פנל לפרקט מחיר

פנלים לפרקט – ליהנות מהתאמה מושלמת

יותר ויותר ישראלים בוחרים בפרקטים כחיפוי לרצפת הבית שלהם. גם במשרדים רבים ניתן לראות כיום פרקטים כריצוף, פרקטים למינציה או מעץ מלא. הפרקטים מכניסים חמימות נהדרת לחלל, מביאים אתם סטייל שקשה להתעלם ממנו ובאופן כללי יוצרים לוק מסוג אחר. המתעניינים בהתקנת פנלים לפרקט מחיר עשוי להיות שיקול מרכזי בבחירתם, אולם מעבר לכך, כדאי לקחת בחשבון נקודות נוספות חשובות לא פחות.

הרמוניה נפלאה

בכל הקשור להתקנת פנל לפרקט מחיר אטרקטיבי הוא בהחלט סיבה טובה לפנות לחנות המציעה אותו, יחד עם זאת גם איכות גבוהה וחומרי גלם עמידים וחזקים הם פרמטרים נוספים שחשוב לבחון. הפנלים הם אלה המחברים בין הרצפה לקיר ויוצרים את אותו מראה הרמוני ונעים שבו מעוניינים. פנלים לפרקט מיועדים לשימוש כאשר הרצפה, כפי שניתן לנחש, מורכבת מפרקטים והם הכרחיים כדי לאפשר את הזרימה החשובה בקו העיצובי וגם לשם האסתטיקה והפונקציונאליות.

לבחור את המתאים ביותר

הפנלים של היום, בניגוד לעבר, עמידים וחזקים וגם מגיעים במגוון רחב מאד של עיצובים לכל פנל את היופי הייחודי אך ורק כאשר מתקינים פנלים המיועדים לפרקטים מומלץ מאד לפנות אל המומחים, אל חברות המתמחות במכירת פנלים בהתאמה מלאה, פנלים המיוצרים על ידי יצרנים מוכרים ומובילים בשוק. רק אלה יחזיקו מעמד לאורך שנים, ישמרו על המראה שלהם וגם יהיו מבודדים. יש לוודא כי החומר שממנו הם עשויים יהיה עמיד בפני מים וכי גובהם יתאים ללוק שאותו רוצים ליצור.

מתכננים להתקין פרקט בבית כחיפוי לרצפה הקיימת?

בונים או משפצים את הבית?

 

חברת ש.י.ר.ן – פרופילים היא הכתובת המתאימה לפנות אליה. החברה מתמחה במכירת פרופילים וקרניזים, לרבות פנלים לפרקט, המתבססים על חומרי גלם ידידותיים לסביבה, עומדים בתו תקן אירופאי ואמריקאי ומיוצרים בבלגיה. ש.י.ר.ן הינה היבואנית הבלעדית של מוצרים אלה בארץ והיא מביאה אתה למעלה מ-30 שנות ניסיון ומקצועיות רבה. לסקירת מוצרי החברה, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים, צרו קשר בטלפון 03-5377772

03-5377772