נעים להכיר: פנלים לפרקט

פנלים לפרקט, וכפי שניתן לנחש, מתאימים במקרים בהם ריצוף הבית או המשרד הוא מפרקט. פנל לפרקט משמש כתוספת למילוי אותו רווח שבין קצהו של הקיר לקצהו של הפרקט והוא תורם, "על הדרך", לא מעט לנראות החלל. מכיוון שפרקט איננו מגיע על הקיר, יש צורך בתוספת מיוחדת שתמלא את אותו רווח, וכאן בדיוק נכנס לתמונה הפנל. הרווח נוצר במכוון. זאת, על מנת לאפשר לפרקט להתכווץ או להתרחב (חלק ממאפייניו של חומר הגלם עצמו), בין אם בשל לחות או שינויים בטמפרטורה ובין אם בשל הדריכה עליו. יחד עם זאת, הרווח יכול למשוך אליו לא מעט אבק, לכלוך וגם לחות רבה וחשוב מאד לאטום אותו כהלכה.

להשתלב בסביבה

אם אתם מעוניינים להתקין פנלים לפרקט מחיר יהיה נקודה חשובה שיש לשים לב אליה, אך גם איכותו של הפנל וכמובן איש המקצוע, הצפוי להתקינו. התקנת פנלים לפרקטים מחייבת פנייה אך ורק לאנשי מקצוע המתמחים בכך וכמובן בחירתם של פנלים איכותיים שישתלבו כראוי בסביבה. על הפנלים שאותם בוחרים ליצור רצף ריצופי ולהשתלב כהלכה לצד הפרקט הקיים והאלמנטים האחרים שבחדר. מכיוון שלרוב מתקינים את הפנלים לאחר שכבר קיים הריצוף, חשוב מאד לעשות זאת בזהירות יתרה ולוודא שלא פוגעים ברצפה. שימוש בציוד מתאים הוא הדרך הנכונה לעשות זאת וכמובן עבודה מסודרת וזהירה מאד, הכוללת התייחסות לגובה הרצפה, גובה הפרקט וההבדלים בין הגבהים.

ליהנות מאיכות ומאסתטיקה רבה

באמצעות הפנל אפשר לשדרג את מראה הפרקט ולהפוך אותו לאסתטי יותר. זאת, כמובן, לצד היותו תוספת בטיחותית שמונעת גם תזוזות לא רצויות והצטברות של לכלוך ואבק בחריצים, הנוצרים לאחר ההתקנה. הפנל הוא הכרחי והוא תוספת בלתי נפרד מאותו פרקט. פנל איכותי, המתאים בסגנונו ובעיצובו לריצוף, יכול לעשות את כל ההבדל בין רצפת פרקט יפה ומושקעת לכזו שלא. ריצוף פרקט מסוגנן ככל שיהיה, אם לא משולב לצדו פנל מתאים, הרי שלא ניתן יהיה ליהנות מיתרונותיו הרבים ויכולתו לשדרג את החלל.

יש לכם רצפת פרקט בבית או במשרד או רוצים לשלב אחת כזו? זקוקים לפנלים איכותיים, שישולבו לצדו של ריצוף הפרקט הנבחר? אם כן, חברת ש.י.ר.ן – פרופילים היא הכתובת הנכונה לפנות אליה ולהיעזר בשירותיה. החברה מתמחה במכירת פרופילים וקרניזים דקורטיביים יפהפיים, לרבות פנלים לרצפת פרקט. לקבלת פרטים נוספים, צרו קשר בטלפון 03-5377772

03-5377772