חיפוי קיר מעץ מחיר

לחפות את הקיר בעץ – למראה חמים, נעים ואסתטי

העץ הוא חומר גלם פופולארי, אותו אפשר למצוא בבתים רבים ובאופן כללי – במקומות שונים היכן שנמצאים אנשים. לעץ יש את היכולת המופלאה לשדרג משמעותית כל חלל והוא מוסיף חמימות שאין כמותה. את העץ, כחומר גלם, משלבים בלא מעט אלמנטים וניתן למצוא גם חומרים דמויי עץ, בעלי תכונות דומות לו. חיפוי קיר מעץ הוא אחד הטרנדים החמים של השנים האחרונות וישראלים רבים בוחרים לשלב אותו בסלון או בחדרים האחרים שבבית.

 

 

 

 

קשיח, עמיד וחזק

חיפוי קיר העשוי מעץ עלול להיות יקר מאד, וכפתרון חלופי, לאלה המעוניינים לחסוך מוצע חיפוי קיר דמוי מעץ מחיר החיפוי, במקרה הזה, יהיה זול בהרבה ולכן יהווה מענה מצוין לכל מי שרוצה ליהנות מיתרונותיו הנוספים. חיפוי דמוי עץ עשוי מדורופולימר, הידוע ברמת העמידות הגבוהה שלו וכן בכזה המתאים, בין היתר גם למקומות לחים כמו חדרים רטובים (חדרי רחצה למשל, סאונות ועוד). זהו חומר קשיח מאד, המבטיח מענה מושלם לאורך שנים ארוכות. כחיפוי לקיר הוא משמש כפתרון מצוין השומר על הקיר, על האסתטיקה שבחדר וגם על הקו העיצובי המיוחד שלו. בהיותו דומה, במראה שלו, לץ, מביא אתו החיפוי את תחושת החמימות וגם את הסטייל הכפרי, שנחשב לאחד הטרנדים החמים של היום.

חיפוי מדורפולימר, חיפוי קיר עץ מחיר אטרקטיבי, אפשר לשלב בכל מקום שרוצים, אך חשוב לוודא שפונים אל המומחים. אלה יוכלו לעזור בבחירתו של הדגם המתאים, כזה המשתלב כהלכה לצד האלמנטים הקיימים.

מעוניינים לשוות לסלון שלכם או לכל חדר אחר בבית מראה חמים ונעים יותר?

שוקלים לשלב חיפוי קיר העשוי מעץ או מחומר דמוי עץ?

 

חברת ש.י.ר.ן – פרופילים היא הכתובת הנכונה לפנות אליה. החברה מתמחה במכירת פרופילים וקרניזים, לרבות חיפויי קיר מסוגים שונים, המתבססים על חומרי גלם ידידותיים לסביבה, עומדים בתו תקן אירופאי ואמריקאי ומיוצרים בבלגיה. ש.י.ר.ן הינה היבואנית הבלעדית של מוצרים אלה בארץ והיא מביאה אתה ניסיון של למעלה מ-30 שנה ומקצועיות ברמה גבוהה. לסקירת מוצרי החברה, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים, צרו קשר בטלפון 03-5377772

03-5377772